«Українська стратегія Гройсмана»: обираючи парламент, українці обирають уряд та напрямок руху України

Автор: Валентин Самойленко11 Июня 2019 11:57
«Українська стратегія Гройсмана»: обираючи парламент, українці обирають уряд та напрямок руху України

Вже цієї неділі, 21 липня, відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради – один із найважливіших днів року для України та кожного українця. Країна обиратиме не лише народних депутатів, а свою долю та напрямок руху держави на найближчі роки. Громадяни сподіваються на позитивні зміни, водночас відчуваючи тривоги щодо проросійського реваншу, розколу України. Постає питання, а чи зможуть нові політики на фоні багатьох серйозних загроз втримати ситуацію у державі.

Варто розуміти, що обираючи парламент, ми обираємо й новий уряд. Адже Прем’єр-міністра та Кабмін обирає Рада, а не призначає Президент. Найбільше вимогам сьогодення відповідає «Українська стратегія Гройсмана». Лідер політичної сили – Володимир Гройсман, молодий, але досвідчений політик та успішний управлінець. За його керівництва Вінницькою міською радою місто стало одним з найкращих в Україні. Ефективність роботи Гройсман показав у Верховній Раді, ставши її спікером. Продовжилася кар’єра у Кабінеті міністрів України.

Децентралізація, автором та головним рушієм якої став Гройсман, стала однією з найуспішніших реформ за останні роки. Вона стала альтернативою федералізації, яку у 2013-2014 роках нав’язувала країна-агресор, та врятувала Україну від подальшого розколу. Реформа зміцнила державу та дала можливість громадам розвиватися. Дороги, ремонти на будівництво шкіл, амбулаторій, дитячих садків, стадіонів, розвиток культури, підвищення пенсій та зарплат, зміцнення обороноздатності – не повний перелік досягнень уряду за три роки роботи під керівництвом лідера «Української стратегії».

Але, не дивлячись на успішність реформ, наразі є загроза, що позитивні зміни можуть згорнутися, а країна повернеться у часі на три роки назад. Є ризик, що некомпетентність нової Верховної Ради призведе до погіршення ситуації.

Взагалі, ця передвиборча кампанія може стати найбруднішою за усі часи. Конкуренти «Української стратегії Гройсмана» намагаються переконати людей, що політична сила Гройсмана непрохідна до нового парламенту, фальсифікуючи соціологічні дослідження та купуючи так званих експертів та політологів. Такі дії інших партій показують, що в них є страх того, що Володимир Гройсман та його професійна команда не дасть займатися корупцією та оборудками, заради чого багато політиків йдуть до влади. Важливо зазначити, що опитування показали, що політична сила Прем’єра долає 5% бар’єр. Та ситуація показує, що рейтинг «Української стратегії» буде лише зростати.

Причини голосувати за «Українську стратегію Гройсмана»:

1. Команда «Української стратегії Гройсмана» - професіонали, які йдуть до Верховної Ради заради позитивних змін в Україні. Це фахівці своєї справи, які мають знання та досвід реформування країні у кращий бік.

2. Кандидати, які увійшли до списку політичної партії вже підтвердили здатність працювати на результат. Вони довели, що не змарнують час у парламенті та не втратять довіру виборців.

3. «Українська стратегія Гройсмана» - це команда, яка розпочала необхідні зміни в різних сферах, та буде захищати їх надалі.

4. «Українська стратегія Гройсмана» має чітку й непохитну проукраїнську позицію. У списку партії немає жодного кандидата, який помічений у лобіюванні інтересів країни-агресора.

5. Команда Гройсмана зможе протистояти проросійським маніпуляторам, на відміну від багатьох молодих недосвідчених політиків, які йдуть на вибори. Партія не буде вести із лобістами РФ жодних таємних перемовин, як інші сили, що пов’язані з ними давніми спільними політичними та бізнес-інтересами.

6. Володимир Гройсман та його команда має досвід як законотворчої діяльності, так й імплементації прийнятих парламентом рішень. «Українська стратегія Гройсмана» буде пропонувати якісні законодавчі рішення та зупинить ті, які несуть ризики для держави та народу.

7. Лідер політичної партії Володимир Гройсман має один із найвищих рейтингів серед усіх Прем’єр-міністрів за часи Незалежної України. Голосуючи за «Українську стратегію Гройсмана», ви обираєте очільника уряду та продовження реформ, які показали успіх.

8. «Українська стратегія Гройсмана» об’єднує навколо себе молодих та досвідчених політиків, дає їм справжнє лідерство. Команда готова спільно досягати результатів та розбудовувати сильну та успішну Україну. Зміни мають впливати на підвищення якості життя кожного українця.

9. Здатність приймати антикризові рішення – необхідність в умовах ризиків та загроз, які стоять перед нашою державою зокрема через гібридну війну Росії проти України. Час показав, що команда Володимира Гройсмана вдало справляється із цим завданням.

10. Заяви лідера політсили та представників його команди – не популізм та пусті обіцянки. Це реальні дії. «Українська стратегія Гройсмана» - політики, які тримають слово.
11. Інтереси людей – головний пріоритет «Української стратегії Гройсмана». Володимира Гройсмана називають соціальним Прем’єр-міністром.

Обираючи «Українську стратегію Гройсмана», можна захистити зміни у країні та продовжити розвиток держави. Для цього необхідно щоб Володимир Гройсман продовжив очолювати Кабінет міністрів та мав свою фракцію у Верховній Раді. Але все залежить від результатів виборів. 21 липня слід прийти на виборчі дільниці та проголосувати за «Українську стратегію Гройсмана», що йде під №11 у списку.

Тэги:

Херсонці зможуть долучитися до розвитку міста

Будівництво мостопереходу знову зупинять?

У Херсоні 5 шкіл та дитячий садок залишаються без тепла

Діджиталізація, просвіта та екологічна безпека: ОДА створила план розвитку Херсонщини