«Українська стратегія Гройсмана»: Прем’єр-міністр презентував свою команду

Автор: Григорий ВИТЮК12 Июня 2019 11:10
«Українська стратегія Гройсмана»: Прем’єр-міністр презентував свою команду

Володимир Гройсман підтвердив, що йде на позачергові парламентські вибори на чолі своєї політичної сили. Він заявив, що його команда – це відповідь на суспільний запит, адже люди чекають реальних змін, а не лише красивих обіцянок, які роблять інші політсили.

«Люди хочуть від політиків результату. Люди серцем і розумом мають відчути, на що ми здатні. А ми реально здатні змінювати країну на краще. Усе, що ми обіцяємо у своїй програмі, ми зможемо зробити. Наголошую, я іду в Раду не знову, а вперше - вперше з командою, яку я сформував», - заявив Володимир Гройсман у ефірі ТРК «Україна».

На з’їзді нової політичної сили було представлено суспільству першу десятку виборчого списку, з яким партія йде до парламенту. Очолив його сам Володимир Гройсман. До складу команди увійшли успішні урядовці, політики, парламентарі та ветерани АТО. Зокрема, до списку партії увійшла Лілія Гриневич – перша жінка-міністр освіти за часів Незалежної України. На посаді вона змогла змінити філософії шкільного навчання у бік обізнаності учнів із сучасним світом.

«Я з цією командою, бо відчуваю велику відповідальність – перед колегами, перед освітянами, перед всією країною. Революція Гідності була сповнена прагненням змін. Справжніх змін. Уряди, які працювали впродовж останніх 5 років, ці зміни розпочали. Були перешкоди. Були помилки. Були й великі досягнення. Саме ці уряди поставили країну на шлях європейської інтеграції, розпочали трансформації, яких роками потребувала Україна. Наше завдання – тримати в пам’яті зроблене і єдину мету – успішну, соборну, незалежну Україну. В якій кожна людина може досягнути щастя, успіху і самореалізації», -  каже міністр освіти Лілія Гриневич.

Ідеолог реформи держслужби та введення принципів корпоративного управління на державних підприємствах – наймолодший міністр Кабміну Олександр Саєнко заявив, що реальні зміни, які розпочалися в країні потрібно продовжувати. Саме тому політик став частиною команди «Української стратегії Гройсмана». До нової політсили приєднався й діючий міністр культури Євген Нищук. За часи його керівництва цим відомством почалось відродження українського кіно, розвиток сучасної книги та просування наших традицій та мистецтва у світі.

«Зараз твориться нова сторінка політичної історії сучасної України. Цей час неспокійний, і має великі виклики. Суспільству нав’язуються страхи, роздмухують тривоги і нав’язують безвихідь. І в цей час «народні» політичні «цілителі» обіцяють  прості способи покращити життя ще вчора. За таких умов як здобути довіру людей, як реально домогтися позитивних змін? Це треба робити з позицій відвертості, розуму, фаховості, досвіду, великої компетентності і відповідальності. Це і є та команда, яку сформував Володимир Гройсман. І я радий бути в цій команді зі своїм досвідом», - каже Євген Нищук.

У складі «Української стратегії Гройсмана» Павло Петренко – ініціатор відкриття та створення реєстрів та онлайн послуг у сфері юстиції. Він став ініціатором розбудови мереж центрів безоплатної правової допомоги громадянам. Фахівець з питань бюджету, співавтор змін до бюджетного та податкового кодексів – Сергій Марченко також увійшов до першої десятки партії. Експерт зробив величезний внесок у трансформацію української системи охорони здоров’я, розробивши систему «гроші ходять за пацієнтом» і оплату медичної послуги, а не лікарняних стін чи ліжок. Представлятиме «Українську стратегію Гройсмана» й секретар міськради одного з кращих міст України, вінничанин Павло Яблонський. Діючи народні обранці також є у виборчому списку. Зокрема, доброволець, командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець», ветеран АТО Андрій Тетерук, та Віктор Єленський - один з найбільш ефективних парламентарів з усіх працюючих у Верховній Раді.

Еміне Джапарова пояснила участь у «Українській стратегії Гройсмана» тим, що її лідер має чітку та однозначну позицію, що Крим – Україна. Активістка, яка не перший рік відстоює інтереси держави на міжнародній арені, впевнена, що нові політики зможуть сприяти деокупації півострова.

«26 лютого цього року, до Дня опору Криму російській окупації  коли ми проводили «Кримській форум», Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав наче дуже прості і дуже очевидні слова: «Крим був, є і буде українським».  Ніхто з вас у цьому не сумнівається, але я точно знаю, що для того, щоб це було дійсністю, ми всі маємо щодня багато працювати. І я вважаю, що саме «Українська стратегія Гройсмана» і формула цієї політичної сили містить відповіді на те, аби це стало дійсністю”,-  каже Еміне Джапарова.

Володимир Гройсман заявив, що, формуючи свою команду, зробив ставку на молодість та прогресивність. Середній вік першої десятки у виборчому списку складає 44 роки. Наймолодшому члену «Української стратегії Гройсмана» – 35 років. Незважаючи на вік, усі кандидати до парламенту мають неабиякий досвід на керівних посадах. Сам же Гройсман є молодим політиком з великим багажем за плечима –  наймолодший міський очільник Вінниці, спікер Верховної Ради, Прем’єр-міністр. Рівень довіри до нього завжди був високим через результати його праці. За його каденції як міського голови Вінниця стала одним із найкомфортніших міст в Україні. Уряд на чолі Гройсмана спромігся впровадити реформи, які сьогодні показують позитивні результати – децентралізація, трансформація медицини, зміна принципів відбору до держслужби тощо.

«Я вирішив, що не хочу бути гравцем чужої збірної, не хочу і далі долати перепони, що уповільнюють зміни, які потрібні людям. Тому вирішив сформувати власну команду "Українська стратегія", яка знає, як зробити швидкі зміни, знає, у чому проблеми і як їх вирішити, щоб вони більше не виникали. Команда, що вміє приймати рішення і втілювати їх і добре розуміти всі виклики, що перед нею стоять», - відзначив лідер «Української стратегії».

Пріоритетами «Української стратегії Гройсмана» є поліпшення якості життя кожного громадянина України, розбудова середнього класу суспільства. Представниками середнього класу мають відчути себе український вчитель, лікар, кваліфікований працівник, підприємець, фермер – люди праці, які формують сьогодення і майбутнє країни.

«Передати повноваження і ресурси на місця та створити в Україні справжній середній клас – вважаю це є запорукою успіху України. Ми точно знаємо,  як потрібно робити ці зміни. Ми знаємо, що таке відповідальна політика. Я хочу стати спільно зі своєю командою успіхом українців. Нашим спільним успіхом. Я переконаний, що людям, які висловлять нам вотум довіри, не буде соромно за нашу роботу», - переконаний Володимир Гройсман.

Тэги:

Херсонці зможуть долучитися до розвитку міста

Дифтерія на Херсонщині: як вберегтися від захворювання

Мероприятия в Херсоне на 18-22 ноября

У Херсоні більше не хлоруватимуть воду