Уряд Гройсмана виділив додаткові 21 млн гривен на маленькі міста Херсонщини

Автор: Андрей Иванов11 Июня 2019 13:24
Уряд Гройсмана виділив додаткові 21 млн гривен на маленькі міста Херсонщини

Уряд Гройсмана виділяє близько 3 млрд грн на підтримку малих міст та райцентрів України. Кожна область отримає додаткові десятки мільйонів гривень на важливі соціальні та інфраструктурні об’єкти. Частину цих коштів, 21,1 млн грн, Уряд Гройсмана вже розподілив містам нашої області.

Міста районного значення вже у 2019 році отримають 3 млрд грн з Державного фонду регіонального розвитку. А з початку 2020 року усі малі міста матимуть повноваження та ресурси, які є зараз у великих міст та об’єднаних громад. Крім того, з 2020 року розпочнеться окрема урядова програма фінансування місцевих доріг, так званих «тешок», на 10 млрд грн. 

Так фінансування від Уряду вже отримує місто Скадовськ реконструкцію комплексу очисних споруд (майже 8 мільйонів гривень), Генічеська міська рада на реконструкції очисних споруд та каналізаційної мережі (близько 10 млн гривен). За кошти субвенції також побудують спортивний майданчик у Чаплинській школі-гімназії (майже 1,4 млн гривен), та майданчик у Генічеську за 795 тисяч гривень. Інші кошти підуть на реконструкцію каналізаційної системи та капремонт спортивного залу у Нововоронцовської школи №1.  А найближчим часом міста нашої області отримають фінансування і інших соціально-важливих проектів.

Як заявив Володимир Гройсман, до 1 січня 2021 року потрібно, аби районні центри і міста районного значення отримали статус об’єднаних територіальних громад і отримали всі ті можливості і ресурси для розвитку, які вже мають завдяки децентралізації великі міста і об’єднані територіальні громади. 

"Це дасть їм можливість до процесу остаточного об'єднання почати вирішувати проблеми людей, почати будувати дороги, почати ремонтувати садочки і школи", - сказав Глава Уряду.

 

Тэги:

Туристична Херсонщина: чим вражатиме наша область відпочиваючих

Херсонці зможуть долучитися до розвитку міста

Дифтерія на Херсонщині: як вберегтися від захворювання

Прожити на стипендію: п’ять правил від херсонської студентки

Через декілька років Херсон стане енергонезалежним, - фахівці про майбутнє нашого міста