Швидка допомога: як пройшов святковий тиждень

Автор: Ольга ЛЯШОК09 Янв. 2019 19:41
Швидка допомога: як пройшов святковий тиждень

За тиждень із 31 грудня 2018 року по 6 січня 2019-го кількість викликів швидкої склала 4932, з них по Херсону – 1974, повідомила «Гривні» заступник головного лікаря з оперативної роботи терцентра екстреної медицини та медицини катастроф Інесса Чамлай.

Зокрема з початку року в 11 ДТП постраждали 23 особи, з них двоє  – діти. Аварії забрали два життя.

У селищі Комишани сусід вистрілив із травматичної зброї в 50-річного чоловіка, поціливши в грудну клітку. Проте нетверезий поранений після надання медичної допомоги відмовився від госпіталізації.

Святкові застілля та їх післядія, як правило, мають багато негативних наслідків. Серед них – і 6 зафіксованих медиками випадків ножових поранень, постраждалі майже всі були в стані алкогольного сп’яніння.

За цей період семеро людей отримали отруєння. Так, 2 січня вранці в Херсоні в провулку Новий загорівся від недопалка диван, і п’яний чоловік 44-х років отруївся продуктами горіння. 65-річний безхатченко в Херсоні поїв невідомих ягід, унаслідок чого опинився в лікарні з попереднім діагнозом «гостре отруєння невідомою рослиною» (вірогідно, бирючиною). В Дар’ївці Білозерського району під час проведення ремонту автомобіля надихався парами гальмівної рідини чоловік 43-х років, отримавши інгаляційне отруєння хімічною сполукою. 4 січня 68-річний херсонець на вулиці Форштадтська (Свердлова) сушив у духовці сухарі, та не догледів: сухарі згоріли, а чоловік отруївся продуктами горіння.

21 нещасний випадок із дітьми стався за цей час. Так, кілька малюків обпеклися, перекинувши на себе щось гаряче, та вдавилися шматочками їжі. 7-річні дівчинка та хлопчик травмувалися на атракціонах у херсонському ТРЦ «Фабрика», в «Джамп-парку». А 9-річний мешканець Каховки впав із дерева, коли знімав кота, й отримав відкритий перелом передпліччя.

Переохолодження на цьому тижні отримали п’ятеро мешканців області. Кількох із них знайшли на вулиці, а в Миколаївці Бериславського району перекинувся переповнений вантажем човен, і 24-річний веслувальник упав у воду.

Закритий перелом ребер отримав 59-річний мешканець смт Каланчак, якого під час ремонту придавило корпусом автомобіля. В Голій Пристані на вулиці 45-річну жінку-листоношу вкусив невідомий собака, з укушено-рваною раною кисті її госпіталізували.

Двоє немовлят за ці святкові дні поспішали з’явитися на світ. Так, у 23-річної мешканки Нижньосірогозького району, яка приїхала до родичів у Херсон на 34–36-му тижні вагітності, почалися стрімкі пологи, й народився хлопчик. А в Брилівці Олешківського району в присутності медичного працівника в ФАПі до прибуття бригади швидкої жінка 26 років народила третю дитинку – здорового доношеного хлопчика.

 

Тэги:

Во что херсонцы превращают центр города после гуляний