Ансамбль старший за своїх учасників

Автор: Вікторія ФІЛЕНКО24 Май 2018 14:40

Вокальному ансамблю «Феєрія» Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості виповнилось 5 років. У колективі займаються 60 дітей різних вікових катего-рій – від 4 до 17 років. Керівник ансамблю Ганна Катиніна та акомпаніатор Олександра Страхова зуміли зацікавити піснею своїх вихованців, допомагають кожному учаснику колективу повірити в себе.

У репертуарі «Феєрії» – понад 20 вокальних творів різної тематики. Велику увагу Ганна Максимівна звертає на патріотичне виховання та збереження національних традицій.

Життя колективу насичене, цікаве та змістовне. Він – один із найактивніших учасників різноманітних масових заходів Палацу та міста. Добре зарекомендував себе в різних вокальних конкурсах і фестивалях, зокрема регіональному фестивалі-конкурсі вокально-хорових колективів «Золоті голоси», Всеукраїнських телевізійних конкурсах юних і молодих виконавців «Маленькі зірки», «Обрій», військово-патріотичної пісні «Оберіг». Має відзнаки подяками, грамотами та дипломами лауреатівІ, ІІ та ІІІ ступенів.

Участь у вокальному ансамблі – це тільки перша сходинка до творчого життя. І хто зна, можливо, для декого з учасників колективу вона стане знаковою.

Вікторія ФІЛЕНКО, 
методист ХПДЮТ, фото з архіву ХПДЮТ