Автор: Альона ГРЕБЕНЮК09 Сентября 2021 08:44

На 43% КП «Херсонтеплоенерго» збирається підвищити тарифи на опалення

На 43% КП «Херсонтеплоенерго» збирається підвищити тарифи на опалення

КП «Херсонтеплоенерго» збирається підвищити тарифи на опалення. Про наміри встановити нові ціни на послугу підприємство повідомило на своєму сайті. Також це обговорювали чиновники в мерії

Так, проектні тарифи на послугу з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання ЦТП (центрального теплового пункту) з ПДВ: населення – 2 324,68 грн/Гкал; бюджетні установи – 3 583,86 грн/Гкал; інші споживачі – 3 583,86 грн/Гкал.

Проектні тарифи на послугу з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання ЦТП: населення – 2 356,16 грн/Гкал; бюджетні установи – 3 615,34 грн/Гкал; інші споживачі – 3 615,34 грн/Гкал.

Зараз ще тариф для населення складає 1621,08 грн/Гкал. Тобто, якщо він збільшиться, то відразу аж на 43,4%.

Як зазначила директор «Херсонтеплоенерго» Олена Дзекан-Полякова, борги споживачів за теплопостачання складають 160 мільйонів гривень. І тариф є необґрунтованим. Як пояснюють на підприємстві, основні фактори, які вплинули на необхідність зміни тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії: збільшення вартості природного газу; збільшення витрат на оплату праці та відрахувань на соціальні заходи; зміна ставок екологічного податку. Зокрема вартість природного газу, яка врахована в проектних тарифах: для населення – 7420 гривень за тисячу кубометрів, для бюджетних установ і інших споживачів – 14 916,48 грн. Але це ще не всі зміни.

Як повідомляють на підприємстві, плата за абонентське обслуговування в рахунках на оплату послуги з постачання теплової енергії виставлятиметься як окремий платіж – «Плата за абонентське обслуговування». Інформація про розмір цієї плати на одного абонента буде надана підприємством додатково. Як визначають, плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором у багатоквартирному будинку для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних із укладенням договору про надання комунальної послуги.

Якщо в абонентів є пропозиції та зауваження (а вони певно виникнуть), то на теплопідприємстві вислухають їх за номером: 41-01-70, як указано на сайті КП. 

Тэги:

В Олешках масово вирубали дерева. Але обіцяють заміну...

Уже листопад, а батареї не гріють

Кризис с отоплением. Кто может отрезаться от стояков?

Опалення в лікарнях поки немає – постачальники не продають газ

В Украине изменяют тариф на свет: инфографика