Автор: За інформацією міськради 07 Янв. 2022 18:25

На призначення житлової субсидії не впливають кошти, отримані за вакцинацію

Громадяни, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, почали отримувати по 1 тисячі гривень за програмою «єПідтримка». У Мінсоцполітики повідомляють, що отримання зазначених коштів не впливає на право громадян одержувати житлову субсидію, а також не зменшує її розмір. Оскільки ця виплата є одноразовою, вона не враховується до сукупного доходу домогосподарства під час розрахунку розміру субсидії, що не позначиться на її розмірі в майбутніх періодах. Отож щеплені громадяни можуть отримувати відповідні кошти без втрати права на субсидію або зменшення її розміру.

Нагадаємо, виплати можна отримати через шість банків: Monobank, «ПриватБанк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», «АльфаБанк» і «А-Банк».

Після оформлення картки у межах програми «єПідтримка» кошти надійдуть упродовж 10 днів після подання заявки та проходження верифікації на відповідність критеріям програми. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, купити квитки на залізничні та авіаперевезення по Україні, придбати книжки.

Заступник керівника Офісу глави держави Ростислав Шурма зазначив, що станом на 20 грудня виплачено приблизно 1,5 млрд грн. Українці переважно витрачають отримані кошти на придбання книг, послуги закладів культури й спорту, більш ніж 80% платежів здійснюються онлайн. За його словами, програма розвиватиметься, найближчим часом буде доступна опція «ліки» для громадян України віком понад 60 років.

Де в Херсоні можна придбати хліб 13 березня

Пенсии и субсидии: нет баланса

«Почему субсидия не покрывает всю сумму за отопление?»

Тариф за газтрубу снизили на 22 копейки. А платёж вырос...

Как платить за воду: одной суммой или двумя?