Автор: Вл. інформ.10 Июля 2021 19:41

ЯК СТАТИ ОФІЦІЙНИМ ВЛАСНИКОМ СВОЄЇ ЗЕМЛІ

ЯК СТАТИ ОФІЦІЙНИМ ВЛАСНИКОМ СВОЄЇ ЗЕМЛІ

Департамент сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації проінформував мешканців області, що необхідно зробити, аби була змога підготувати свою земельну ділянку для продажу, якщо є таке бажання.

Із 1 липня власники землі отримали більше можливостей розпоряджатися землею, констатують в облдепартаменті. Для того, щоб реалізувати гарантовані новим законодавством права, власникам землі потрібно здійснити декілька кроків.

ЯК УЗАКОНИТИ ЗЕМЛЮ:

• У ділянки повинен бути кадастровий номер. Наявність номера можна перевірити на Публічній кадастровій карті України. Якщо кадастрового номера немає, зверніться до розробника документації з землеустрою для виготовлення технічної документації щодо встановлення чи відновлення меж ділянки в натурі та зареєструйте ділянку в Державному земельному кадастрі. Під час реєстрації ділянки їй буде присвоєно кадастровий номер.

• Зареєструйте право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, якщо до цього часу ви цього не зробили. Для реєстрації права зверніться до виконавчих органів сільських, селищних і міських рад, нотаріуса чи ЦНАП.

• Для реєстрації права власності підготуйте документи:

  1. витяг із Державного земельного кадастру;
  2. копію й оригінал паспорта та ідентифікаційного номера;
  3. підтвердження сплати адміністративного збору;
  4. документ про права на ділянку (державний акт на право власності на землю, договори купівлі-продажу, дарування, міни, рішення суду, свідоцтво про право на спадщину);

• Після реєстрації права власності на землю отримайте паперовий чи електронний витяг із Державного реєстру речових прав.

Реєстрація права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та вказаний пакет документів зможе гарантувати вам право користування, володіння/розпорядження земельною ділянкою й допоможе уникнути багатьох ризиків. 

Тэги:

Новый тариф на электричество: как платить

В Украине изменяют тариф на свет: инфографика

Есть ли конец у реконструкции ТРЦ «Суворовский»?

Із вересня вся електроенергія має продаватися на біржі — Нацкомісія