Провідний український інвестор, сільгосптоваровиробник і експортер компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з 15 травня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.

Першими скористатися високошвидкісними пасажирськими суднами «НІБУЛОН Експрес» у цьому сезоні зможуть мешканці Херсонської області. Так, з 15 травня здійснюватимуться регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка – Херсон.

На Херсонщині пасажирське судно ходитиме щодня: вранці забиратиме людей з Нової Каховки до Херсона, а ввечері повертатиме назад. У часовий проміжок між виконанням рейсу жителі і гості Херсона зможуть скористатися нагодою та замовити прогулянковий рейс.

Розклад руху високошвидкісного пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес – 4» м. Нова Каховка (пр. Дніпровський, 55) – м. Херсон (пр. Ушакова, центральна набережна)
Пункт відправленняЧас відправленняПункт прибуттяЧас прибуття
Пн.-Нд.м. Нова Каховка07:00м. Херсон08:10
Стоянка в м. Херсон (ведення комерційної діяльності, виконання прогулянкових рейсів)
м. Херсон18:00м. Нова Каховка19:10

* Тривалість рейсу може змінюватись залежно від погодних умов

Приємною новиною є й те, що, незважаючи на значний ріст цін у країні, квитки на пасажирські судна «НІБУЛОН Експрес», порівняно з минулим роком, підвищилися в ціні не набагато. Тож проїзд на комфортних високошвидкісних пасажирських суднах буде по кишені більшості пасажирів. Зазначимо, що така цінова політика є проявом соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН». Як пояснив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський, це поки соціальний проект для «НІБУЛОНа», в який не закладено прибуток.

Ціна квитка з ПДВ - 72грн.

Поки квитки можна буде придбати тільки безпосередньо на судні або забронювати, зателефонувавши на номер (050) 050 394 74 83 чи написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua. Вже найближчим часом на корпоративному сайті нашої компанії у розділі «Пасажирські перевезення» ви зможете забронювати та придбати квитки онлайн. Наразі над створенням такої функції працюють наші IT-фахівці.Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії www.nibulon.com та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук. З правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення».

Завдяки «НІБУЛОНу» такий популярний у Європі водний транспорт знову став улюбленим серед українських пасажирів. У минулому сезоні насолодитися прогулянкою на високошвидкісних «ракетах» змогли більше 24 000 пасажирів, у тому числі діти, учасники АТО, громадські активісти, волонтери, правозахисники та інші, які скористалися послугами у ході благодійних рейсів по Дніпру у Києві, Каневі, Кременчуці, Черкасах та інших містах України.

Окрім того, ми отримали безліч позитивних відгуків та звернень від громадян запустити наші пасажирські маршрути у їхніх населених пунктах. Розуміючи це, наша компанія має намір у майбутньому виготовляти власні пасажирські судна нового покоління на підводних крилах і невеликі пасажирські лайнери, щоб розвивати водні перевезення між населеними пунктами на Дніпрі, а також між великими українськими містами на березі Чорного моря. З цією метою сьогодні компанія веде повномасштабну реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» таким чином, щоб у майбутньому розмістити на його території дві потокові лінії: для пасажирського і спеціалізованого флоту, а також торгових суден. І ми це зробимо!