"Вишиванка рятує життя": у Херсоні відгримів благодійний фестиваль

Автор: Дарья Мельник17 Май 2019 16:25

Сьогодні, 17 травня, на головній площі міста – Свободи херсонці відзначають два свята: Всесвітній день вишиванки та День Європи в Україні.

За декілька годин до свята центр міста перетворився у риночок. Херсонські майстри принесли на продаж предмети мистецтва, які виготовили власними руками. Містянам пропонували придбати вишиванки, картини, різні аксесуари, предмети побуту тощо.

Не обійшлося і без яскравого концерту. 36 колективів з різних куточків Херсонщини влаштували танцювальний флешмоб під назвою «Молодь Херсонщини – майбутнє України», який з легкістю закружляв усіх присутніх.

Для малечі працювали куточки майстер-класів, де вони разом з майстрами своєї справи створювали справжні витвори мистецтва.

Також у рамках святкування проводиться благодійний аукціон «Вишиванка рятує життя». На площі встановили дві скриньки, куди херсонці можуть покласти кошти. Зібрані кошти передадуть матері онкохворої Ельзи Сеідової. Восьмирічна дівчинка хвора на гострий лейкоз і потребує дороговартісного лікування.

"Це не звичайний захід. Сьогодні діти танцюють на підтримку хворої Ельзи. Ми сподіваємося, що нам вдасться зібрати хоча б певну суму, яка допоможе їй у тяжкій боротьбі",- зазначила організатор заходу Євгенія Коваль.

Попри те, що офіційно День вишиванки в Україні відзначали вчора, більша частина присутніх була вбрана в одяг з національним орнаментом. Це черговий раз доводить, що любити, шанувати свою країну та її традиції потрібно не лише на встановлені свята, а просто від душі.

Тэги:

АГРАРІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АГРАРНОЇ РАДИ ХЕРСОНЩИНИ ОБ’ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ УБОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ

На «Херсонському хлібокомбінаті» освятили великодні пасочки

Дітям карантин не стає на заваді

«Животные, сука, закрыли двери!»

«Тачанку» оставят. Но её части декоммунизируют