Вже цього тижня золоту осінь змінять зимові дні. Отже, вже час готуватися до новорічних свят та масштабних заходів, які напередодні завжди проводяться у Херсоні. Одним з найочікуваніших та найбільших заходів нашого міста є Південний фестиваль книги та читання «Книжковий Миколай». Його планують провести з 13 по 15 грудня.

Попри те, що фестиваль лише четвертий рік поспіль проводиться у Херсоні, він майже одразу викликав фурор. Він збирає навколо себе величезну кількість письменників, творчих особистостей, психологів, дітей та їх батьків.

«Фестиваль стає дедалі відомішим. Торішній взагалі увійшов до п'ятірки найкращих фестивалів України. Наразі активно готуємося, тому сподіваємося, що цей буде не гіршим»,- прокоментувала співорганізаторка заходу Євгенія Вірлич.

Чого очікувати відвідувачам

Цьогорічний «Книжковий Миколай» майже нічим не відрізнятиметься від тогорічного: очікується приїзд відомих видавців та авторів, які у ході заходу презентуватимуть свої добірки, розповідатимуть про творчість та цікаві історії.

Проте організатори все ж таки вирішили трішки змінити програму та додати декілька «родзинок», які приємно здивують гостей.

Так, окрім літературного підрозділу розробляється зона майстер-класів. Планується, що майстерністю ділитимуться автори оригінальних виробів, успішні підприємці та психологи. Проводитимуться цікаві лекції щодо психології дітей, зокрема підлітків, та пригощатимуть смачним чаєм.

Одним з найбільших нововведень стане діджиталізація, адже частина фестивалю буде представлена в електронному форматі. Це буде комфортно для користувачів соціальних мереж.

Взагалі основна мета полягає у популяризації української книги та українських авторів. Попри те, що фестиваль асоціюється з дитячим святом, організатори намагаються запрошувати письменників різних жанрів.

Фестиваль - це завжди поєднання активностей, тому будуть і презентації, і продаж книжок, і цікаві майстер-класи для дітей та дорослих. Минулого року автори і представляли свою творчість, і читали вірші та прозу, і продавали книжки.

Фестиваль закликає до благодійності

«Книжковий Миколай» ґрунтується на благодійності. Окрім того, що більшу частину витрат заходу покривають благодійні організатори та меценати, так ще й відвідувачів закликають до добрих справ.

За словами співорганізаторки фестивалю Євгенії Вірлич, щороку людям фестивалю пропонують стати учасником акції «Подаруй книгу бібліотеці». Так, кожен бажаючий може придбати книгу або одразу декілька та залишити їх організаторам.

Після завершення триденного заходу організатори передають книжки до районних бібліотек. Таким чином, скарбниця книжок завжди поповнюється новою літературою.

Увага! Зміна локації

Локацію проведення фестивалю було змінено на торгово-розважальний центр «Fabrika» (вул. Залаегерсег, 18).

«Цього року ми вирішили змінити локацію проведення. Замість «Ювілейного» очікуємо всіх бажаючих на «Fabrika». Ми обрали саме торговий центр, тому що там велика кількість людей і вони зможуть приєднатися. Також там тепліше та краща транспортна розв'язка», - розповіла Вірлич.

Тэги:

Какой карантин?! Где карантин?!Для кого карантин?!

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

В Херсоне дети снова пошли в садики. Какие риски это несёт?

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020