Політично-карикатурна вистава столичних акторів викликала фурор у Херсоні

Автор: Полина Дайнега19 Май 2019 11:00
Політично-карикатурна вистава столичних акторів викликала фурор у Херсоні

У рамках ХХІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» продовжуються покази нових спектаклів. Так, вчора у театрі-кафе презентовано виставу від Київського академічного театру «Золоті ворота».

За словами працівниці Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Куліша, київські колеги не одноразово приїжджали до нашого міста, як на фестиваль, так і з робочим візитом. Щоразу вони привозили щось нове та незвичайне те, що змушує затамувати подих і просто насолоджуватися переглядом.

Цього разу вони не менше здивували гостей та мешканців Херсона, презентуючи на сцені виставу під назвою «Отелло/Україна/Фейсбук». Режисером виступив Стас Жирков, автори: Павло Ар’є, Марина Смільянець. Головними героями дійства стали сім молодих столичних акторів, які вдало поєднували серйозні речі та гумор.

Дана вистава була розподілена на три частини, де порушувалися актуальні теми сьогодення: впровадження медичної реформи, зрада між чоловіком та дружиною, політичні сутички, а також президентські вибори.

Своїм виступом актори закликають владу схаменутися і подивитися навкруги. Вийти до звичайних людей не за для підкупу перед виборчим процесом чи обіцянками, а просто поспілкуватися або прожити хоча б тиждень їхнім життям. Також вдало показали, що буває в Україні з тими людьми, які намагаються відстояти свої права, бореться за правду та свободу – вони автоматично опиняються за ґратами.

Наостанок хлопці продемонстрували як соціальні мережі впливають на людей, тобто на що ми варті, аби отримати додатковий лайк, коментар та бути попереду своїх однодумців.

Також під час виступу актори зазначили, що наше тіло – сад, наша воля – садівник і тільки нам самостійно вирішувати, що висадити та вирощувати: салат чи бур'ян, ліси чи квіти.

Виступ супроводжувався мультимедійними показами, грою на музичних інструментах та ненормативною лексикою.

Тэги:

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

Тротуары обходим по дороге, ямы на дороге объезжаем по тротуару...

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020

Амброзия: кому – насморк, кому – барыш

Верховный суд поддержал сына умершей учительницы