Розкутість та трішки інтиму: львівські актори запалювали на херсонській сцені

Автор: Дарья Мельник22 Май 2019 10:47
Розкутість та трішки інтиму: львівські актори запалювали на херсонській сцені
фото автора

Вчора, 21 травня, у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Куліша відбулася прем'єра спектаклю під назвою «Доньки-матері». На сцені, що знаходиться під дахом культурного осередку, зіграли актори Львівського академічного театру «Воскресіння».

Традиційно показ розпочався з декількох привітальних слів від працівниці театру, яка зазначила, що дана вистава – справжній шедевр західних колег і справить фурор на кожного.

Перед глядачами розкрилася сучасна і відверта історія двох різновікових жінок, між якими, на перший погляд, немає і не може бути нічого спільного. Можливо вони б ніколи й не побачилися та не познайомилися, якщо б не один випадок – гра, яку затіяв заможній чоловік. Під час святкування Китайського нового року він замовляє собі двох повій, але хоче, щоб це була мама і донька. Ким власне й стали дві жіночі душі на один вечір.

Окрім інтимного вечора, їх об'єднувала жага до щасливого, вільного і повноцінного життя без клопоту та бідності. А ще – дивне почуття гумору, яке не залишає героїнь навіть в найскладніших ситуаціях, недарма ж автором п’єси є одесит.

Вистава супроводжується класичною музикою та гімнастичними номерами, що додало ефектності та вразило глядачів.

Читайте також: XХІ Международный театральный фестиваль «Мельпомена Таврии» (афиша)

Тэги:

Що потрібно, аби «Казкове дерево» залишилося в історичному центрі Херсона

Податки та ІТ

Прожити на стипендію: п’ять правил від херсонської студентки

60-річна історія Херсонської гімназії ім. Шевченка: як зробити так, щоб діти ходили на навчання із задоволенням

Агро та ІТ у Херсоні