Святкові світлини: як мешканці Херсонщини День Вишиванки відзначали

Автор: Дарья Мельник16 Май 2019 18:03
Святкові світлини: як мешканці Херсонщини День Вишиванки відзначали
фото: Тополівський я/с "Ромашка"

Сьогодні, 16 травня, українці, а також найближчі країни відзначають одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури - Міжнародний день вишиванки. У цей день мешканці Херсонщини не тільки гарно проводили час, а й активно постили свої світлини у національному одязі на просторах соціальних мереж. Сайт «Гривна» зібрав топ фото, які вражають своєю красою та щирістю.

Традиційно, всі бажаючі вбралися в сорочки або сукні з національним орнаментом, а також провели масові заходи, акції, флешмоби. Окрім цього, в рамках свята були переодягнені й будівлі державних структур.

Варто зазначити, що протягом багатьох століть вишиванка використовувалася українцями у повсякденному гардеробі, але сьогодні це вбрання вважається священним оберегом нашої країни.

Сорочки з ручною вишивкою особливо цінуються туристами, які приїздять до України на екскурсії. Попри те, що вишиванка є популярною у всіх регіонах країни, її маленькою Батьківщиною можна вважати Західну Україну. Саме там можна придбати найгарнішу, вишиту руками майстрів красу, яка личитиме абсолютно кожному.

Свято вишиванки підтримали навіть Канадський парламент.

"Наповнили канадський парламент yкраїнськими візерунками. День вишиванки в Оттаві святкуємо з канадськими депутатами і українськими інтернами", - розповів посол України в Канаді Андрій Шевченко, опублікувавши відповідне фото.