Автор: Дарья Мельник18 Октября 2021 14:12

У редакції газети «Гривна» заплановано Гарячу лінію з мером херсона

У редакції газети «Гривна» заплановано Гарячу лінію з мером херсона

Минулої весни газета «Гривна» запросила до редакції на гарячу телефонну лінію гостя, якого в нас ще не було. До нас мав завітати Херсонський міський голова Ігор Колихаєв. Він із великим бажанням прийняв нашу пропозицію особисто поспілкуватися зі всіма охочими в межах телефонної гарячої лінії.

Але так вийшло, що в назначений день Ігорю Вікторовичу терміново треба було їхати на зустріч до Президента. Тому замінила мера під час спілкування телефоном секретар міської ради Галина Лугова. І гаряча лінія «Гривни» відбулася вчасно, в зазначений час і продуктивно.

Попри те, Ігор Колихаєв не полишив бажання особисто прийняти запитання від читачів «Гривни». І тому ми знову запланували гарячу телефонну лінію в редакції.

Заплановано нашу гарячу лінію на середу 20 жовтня. Телефонувати можна тільки в зазначений час протягом однієї години – із 15:00 до 16:00. Телефонуйте за номерами: (099) 534-20-16, (0552) 41-21-22.

Ми розуміємо, що в мешканців Херсонської територіальної громади є що запитати в мера. А тому ми просимо вас, шановні читачі, завчасно та чітко сформулювати свої запитання до голови міста, щоб не тягнути час і дати можливість за відведену годину встигнути зателефонувати до редакції якомога більшій кількості охочих.

Крім того, наполягаємо, що ваші запитання не повинні стосуватися вашої особистої проблеми чи, наприклад, конфлікту з сусідом. Також того, чому з вашого двору не вивозять довго сміття чи ОСББ погано прибирає двір і не робить ремонт у під’їзді.

Будьте ласкаві, якщо нам із вами випала можливість поспілкуватися з мером міста, давайте підготуємо для нього серйозні та соціально важливі запитання, пов’язані з життєдіяльністю всього Херсона та його сіл і селищ. Адже нам є про що запитати: про поліпшення благоустрою населених пунктів, розвиток інфраструктури, фінансування ремонту ліфтів, будинків, про роботу тепловиків і ситуацію з тарифами на опалення тощо. Можливо, в когось виникнуть запитання щодо фінансування тієї чи іншої сфери життя, щодо дій міської влади стосовно легалізації бізнесу та сплати податків для наповнення бюджету Херсона тощо.

Тэги:

Громадський бюджет: які ідеї херсонців втілять у життя