Відкриття ХХІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» (фото, відео)

Автор: Полина Дайнега20 Май 2019 18:40
Відкриття ХХІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» (фото, відео)

Віват, театр! Саме з таких слів розпочалося святкове відкриття ХХІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

За годину до старту на головній площі міста - Свободи зібралася значна кількість студентів, театральних колективів, дитячих та дорослих хореографічних ансамблів, вокалістів, мистецтвознавців, а також звичайних херсонців. Усі вони прийшли, аби долучитися до карнавальної ходи та стати частиною масштабного театрального дійства.

Колона учасників, вбраних у яскравий одяг, направлялася звичним маршрутом: площа Свободи - Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Куліша (проспектом Ушакова). Під час ходи люди співали пісні, танцювати, промовляли девізи своїх команд та прославляли театр.
Вже біля осередку культури усіх очікувала зведена сцена, з якої власне і лунали хіти у виконанні херсонських вокалістів і привітання дирекції театру. А вихованці танцювальних шкіл подарували декілька хореографічних виступів.

Як розповів директор закладу Олександр Книга: «Мельпомена Таврії» – шедевр. Вже 21 рік фестиваль відбувається у Херсоні, але кожного разу дуже зворушливо. За роки існування фестивалю нам вдалося налагодити відносини з іноземними драматургами, режисерами та акторами, які привозять щось нове та цікаве. Цього року очікується ще більше новинок та приємностей».

Варто зазначити, що херсонці обожнюють театральне дійство. Вони залюбки підтанцьовували та підспівували пісні у Потьомкінському парку.

Традиційно перший день святкування завершився яскравим салютом та гучними оплесками. А вже завтра та наступні дев'ять днів працівники театру радо зустрічатимуть гостей, які приходитимуть на перегляд спектаклів, поставлених 36 колективами зі всього світу. Більш детально з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

Тэги:

Херсонські депутати ухвалили не прозорий бюджет

Абітурієнти Херсонщини отримають пільгові кредити на навчання

Маленька Аріна отримала від херсонських студентів кошти на лікування

Херсонским IT-шникам выделяют 5 000 000 $ инвестиций на стартапы