Закриття сезону: директор Херсонського театру ім. Куліша повідомив надзвичайну новину

Автор: Полина Дайнега24 Июня 2019 09:50
Закриття сезону: директор Херсонського театру ім. Куліша повідомив надзвичайну новину
фото автора

Вчора, 23 червня, Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Куліша відсвяткував знаменну подію – закриття вісімдесят третього театрального сезону.

Традиційно захід розпочався з феєричного концерту на головній сцені культурного осередку. У святковій програмі зібрали найвеселіші, найгарніші та найкумедніші моменти, які вразили кожного глядача у цьогорічному сезоні. Умовно концерт був поділений на дві частини: Дискотека 80-х років, ведучими якої стали хлопці та Сучасна музика на чолі з представницями прекрасної статі.

Зі словами привітання та подяки до присутніх звернувся директор театру ім. Куліша Олександр Книга: «Цьогорічний сезон був складний для усіх працівників театру, але попри втому та напружений графік, усі – молодці. Нам вдалося поставити 15 нових прем'єр, змінити 5 локацій та поставити всього 345 програм/вистав. Окрім цього, артисти відвідали декілька країн, де прославили не лише театр, а й наше місто та Херсонщину взагалі. Дякую усім, хто приходить до нас на спектаклі, дарує приємні відгуки та поради. Ми працюємо для тебе любий глядач».

Також Книга додав, що в День Конституції України здійснить підіймання на Говерлу, де залишить прапор театру та Мельпомени. Що, за його словами, є не менш важливою подією для театру.

Під час концерту було виконано декілька відомих хітів таких, як: «Білі троянди», «Музика нас пов'язала», «Земля в ілюмінаторі» та інші. Не обійшлося і без пародій на відомих співаків країни, зокрема Олега Вінника.

До глибини душі змогли доторкнутись вокалісти, які виконали оперні пісні під супровід театрального оркестру.

Окрім цього, кожен виступ супроводжувався акробатичними, танцювальними номерами у виконанні балету театрального осередку та мультимедійним зображенням.

Варто зазначити, що до святкування долучилася значна кількість херсонців, адже величезний зал був повністю зайнятий. Під час концерту глядачі співали пісні, танцювали, виходили на сцену, а також дарували бурхливі оплески та квіти акторам.

Наостанок усі гості були запрошені на нову площу, яку відкрили на території театру.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

Детям здесь не место...

Какой карантин?! Где карантин?!Для кого карантин?!

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020