Посвідчення водія виконує не менш важливу функції, ніж будь-який інший документ, тому бажано його не втрачати. Адже без нього ви не зможете керувати власним авто і залишається розраховувати лише на громадський транспорт.

Попри настанови та застереження, мешканців Херсонщини, що зіштовхулися зі втратою водійського посвідчення достатньо. За словами працівників регіонального сервісного центру МВС у Херсонській області, у 2019 році звернулося майже 7,5 тисяч водіїв, щоб відновити документ.

Як відновити втрачене посвідчення

Фахівці радять не панікувати, а відразу діяти, а саме звернутися до регіонального сервісного центру МВС. Під час звернення відповісте на декілька питань і працівники перевірять факт видачі раніше такого посвідчення водія даній особі.

На момент звернення водій повинен мати при собі пакет документів, до якого входять:

- паспорт громадянина України або документ, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус (в якому зазначено відомості про реєстрацію місця проживання);

- копія ідентифікаційного коду фізичної особи;

- медична довідки встановленого зразка;

- чек про сплату податку за відновлення посвідчення.

Як зазначили працівники регіонального сервісного центру МВС у Херсонській області, сьогодні відновлення водійського посвідчення коштує 219 гривень.

Як відновити викрадене посвідчення

Що стосується відновлення викраденого посвідчення, то механізм майже однаковий зі втраченим. Єдине - перед зверненням до регіонального сервісного центру МВС потрібно написати заяву у відділенні поліції та отримати довідку.

Тільки після отримання довідки ви можете йти до сервісного центру та відновлювати документ.

В обох випадках нове посвідчення видають всього за один день. На ньому буде позначка «дублікат».

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

Построили супермаркет в неудобном месте:херсонцы не хотят пробок

Детям здесь не место...

Какой карантин?! Где карантин?!Для кого карантин?!

Пенсионеров собирают в толпы без возможности сходить в туалет