Керченський міст зміщується: які загрози несе споруда

Автор: Виталий Яшков25 Ноября 2018 17:51
Керченський міст зміщується: які загрози несе споруда

Висновки про те, що Керченський міст поступово зміщується, зроблені на основі інтерферометричного методу обробки даних космічних знімків, зроблених зі сторони тимчасово окупованого Кримського півострову та острова Тузли.

Зокрема, як повідомляє на своїй сторінці у соцмережі Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України, зафіксовано декілька критичних ділянок, де відбуваються процеси зміщення:

1. у районі штучного насипу з боку Кримського півострову відмічаються об’єкти з вертикальними зміщеннями зі швидкістю від 89 міліметрів (просідання) до 52 міліметрів на рік (підняття);

2. у центральній частині мосту відмічається підняття арки залізничного сполучення зі швидкістю до 30 міліметрів на рік. Однак арка автомобільного сполучення просідає зі швидкістю до 32 міліметрів на рік;

3. на території острова Тузла спостерігаються дві небезпечні ділянки:
- перша - частина коси просідає зі швидкістю від 10 до 90 міліметрів на рік;
- друга – об’єкти поруч з ділянкою мосту просідають зі швидкістю до 83 міліметрів на рік.

Виявлені вертикальні зміщення арок Керченського мосту, за оцінками фахівців, свідчать про нестабільність морського дна у місцях встановлення опор та мають негативний вплив на акваторію Чорного моря, можуть нести загрози життю і здоров’ю людей. Складні погодні умови, особливо у зимовий період, в сейсмічно нестабільному районі можуть посилити дестабілізуючі фактори впливу на стійкість Керченського мосту.

 

Тэги:

Днями у Херсонській ОДА з`явиться новий очільник?

Как херсонские вандалы зарабатывают на детских площадках

Жителям нескольких микрорайонов Херсона стоит запастись водой

Нові обличчя у політиці: успішний бізнесмен йде на вибори від «Слуги народу»